ჩვენ გვენდობა 200-მდე საერთაშორისო სტუდენტი მსოფლიოს 25-ზე მეტი ქვეყნიდან
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტსა და ქართულ-ამერიკულ უნივერსიტეტს შორის გაფორმდა ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს აფილირებული აკადემიური სტაფისთვის კლინიკური პრაქტიკის პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად. საერთაშორისო მობილობა განხორციელდება სამხრეთ კორეაში, ინჰას საუნივერსიტეტო ჰოსპიტალში, რომელიც ქვეყნის ერთ-ერთ საუკეთესო საავადმყოფოდ ითვლება.
10 თებერვალს ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის ჩატარდა საჯარო ლექცია ეპილეფსიის საერთაშორისო ცნობიერების ამაღლების დღესთან დაკავშირებით.
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს III, IV, V და VI კურსის სტუდენტებისთვის, რათა გაიარონ კლინიკური პრაქტიკა სამხრეთ კორეაში, ინჰას საუნივერსიტეტო ჰოსპიტალში, რომელიც ქვეყნის ერთ-ერთ საუკეთესო საავადმყოფოდ ითვლება.
ერაზმუს+ საერთაშორისო მობილობის კონკურსი აკადემიური პერსონალისთვის ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი აცხადებს ერაზმუს+ საერთაშორისო მობილობის კონკურსს აფილირებული აკადემიური პერსონალისთვის.
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტსა და კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტს შორის გაფორმდა ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტის მედიცინისა და ჯანმრთელობის მეცნიერებათა სკოლის სტუდენტი ანნა ყურშუბაძე, ერაზმუს+ საერთაშორისო კრედიტ მობილობის ფარგლებში, 2025-2026 აკადემიური წლის გაზაფხულის სემესტრში, სწავლას გააგრძელებს რუმინეთში.
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი აცხადებს აკადემიურ კონკურსს მედიცინის პროგრამის მიმართულებით აკადემიური პერსონალისათვის.