აბიტურიენტთა საგრანტო კონკურსი
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი აცხადებს აბიტურიენტთა საგრანტო კონკურსს 2020-2021 სასწავლო წლისათვის. დაფინანსების მოპოვების მიზნით კონკურსანტების დოკუმენტების მიღება იწარმოებს 2020 წლის 15 მაისის ჩათვლით. წარმოდგენილ კონკურსანტთა დოკუმენტაციის განხილვა იწარმოებს 2020 წლის 31 მაისამდე.  áƒ“ოკუმენტაციის განხილვის შემდგომ შერჩეულ კონკურსანტებს ონლაინ გასაუბრება ჩაუტარდებათ 2020 წლის ივნისში. გასაუბრების თარიღი და დრო დაანონსდება ერთი კვირით ადრე.
კონკურსში მონაწილეობისთვის საჭიროა შემდეგი დოკუმენტაციის წარმოდგენა:
• ერთიანი ეროვნული გამოცდების პრიორიტეტების ჩამონათვალში პირველ ადგილზე მითითების დამადასტურებელი დოკუმენტი;
• CV ფოტო სურათით ინგლისურ ენაზე, სადაც ასახული იქნება განხორციელებული აქტივობები, უნარები, ჰობი;
• ორი სარეკომენდაციო წერილი ინგლისურ ენაზე (რეკომენდატორთა საკონტაქტო ინფორმაციის მითითებით), ერთი აუცილებლად კლასის დამრიგებლისგან;
• სამოტივაციო წერილი ინგლისურ ენაზე (მინიმუმ 300 სიტყვა);
• სხვა აქტივობების (ოლიმპიადა, კონფერენცია, პროექტი, მათ შორის სატელევიზიო) დამადასტურებელი დოკუმენტები;
• აკადემიური მოსწრების დამადასტურებელი დოკუმენტები ინგლისურ ენაზე ნათარგმნი და ნოტარიულად დამოწმებული;
კონკურსანტებმა დოკუმენტების ელექტრონული ვერსია უნდა მოგვაწოდონ შემდეგ მისამართზე: admissions@bauinternational.edu.ge

Grant competition for entrants
BAU International University, Batumi announces a grant competition for entrants for 2020-2021 academic year. Applications can be submitted until May 15, 2020. The submitted documents will be reviewed by May 31, 2020. Selected applicants will be interviewed online in June, 2020. The exact date and time of the interview will be announced one week prior.
Applicants shall present the following documents:
1. A document proving that the applicant has selected BAU International University Batumi on first place in the list of priorities of Unified National exams;
2.  CV in English with a photo, where all realized activities, skill and hobbies will be reflected;
3. Two reference letters in English (with the contact information of the referee) one necessarily from the class tutor;
4. A letter of motivation in English(minimum 300 characters);
5. Documents proving other activities(Olympiads, conferences, projects);
6. High school transcript translated into English and notarized;
Applicants shall provide an electronic version of the documents to the following address: admissions@bauinternational.edu.ge