აკადემიური კონკურსის საკონკურსო კომისიის გადაწყვეტილებით, კონკურსის კანდიდატები საცდელ ლექციას ჩაატარებენ 14 აპრილს, 16:00 საათიდან 18:10 საათამდე.
შერჩეულ კანდიტატებს ინფორმაცია საცდელი ლექციის დროსთან დაკავშირებით ადამიანური რესურსების მართვის სამსახურიდან მიეწოდებათ მათ პირად ელექტრონულ ფოსტაზე.
საცდელი ლექცია გაიმართება დისტანციურად „Zoom“ პლატფორმის მეშვეობით. სურვილის შემთხვევაში კანდიდატს შეუძლია მივიდეს ბაუს კამპუსში და ისარგებლოს გასაუბრებისთვის უნივერსიტეტის ინფრასტრუქტურით (I სართული, ოთახი N4). კამპუსში მისვლის შემთხვევაში კანდიდატმა უნდა გაითვალისწინოს პანდემიის პირობებში არსებული უნივერსიტეტის შიდა რეგულაციები.

According to the decision of the Academic Competition Committee, competition candidates will hold a mock lecture on April 14, from 16:00 PM to 18:10 PM.
Selected candidates will be notified by the Human Resources Management Department of their mock lecture time by e-mail.
The mock lecture will be held remotely via the Zoom platform. If desired, the candidate can visit the BAU campus and use the university infrastructure for the interview (I floor, room N4). In case of arrival at the campus, the candidate should consider the internal regulations of the university in the event of a pandemic.