კონკურსი აფილირებული აკადემიური სტაფისთვის
ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს აფილირებული აკადემიური სტაფისთვის კლინიკური პრაქტიკის პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად. საერთაშორისო მობილობა განხორციელდება სამხრეთ კორეაში, ინჰას საუნივერსიტეტო ჰოსპიტალში, რომელიც ქვეყნის ერთ-ერთ საუკეთესო საავადმყოფოდ ითვლება.
მობილობის ხანგრძლივობა: ორი კვირა;
პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად, აპლიკანტებმა უნდა შეავსონ შემდეგი ორი ელექტრონული განაცხადის ფორმა (პირველი, მეორე)  და წარმოადგინონ შემდეგი დოკუმენტები:
• აპლიკაციის ფორმა;
• Europass CV; • სამოტივაციო წერილი;
• გამოქვეყნებული სტატიები; კონკურსის ეტაპები: დოკუმენტების მიღება: 2026 წლის 13 თებერვალი – 22 თებერვალი; გასაუბრება კომისიასთან: 2026 წლის 26 თებერვალი; ნომინირება ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტის მიერ; პარტნიორი ინსტიტუციის მიერ მონაწილის საბოლოო შერჩევა; დაფინანსების პირობები: ბაუ ბათუმის საერთაშორისო უნივერსიტეტი აფინანსებს ავიაბილეთებისა და საცხოვრებლის ხარჯებს განსაზღვრული კვოტის ფარგლებში; პარტნიორი ინსტიტუციის ოფიციალური ვებგვერდი: https://www.inha.com/page/main
დამატებითი ინფორმაციისთვის, დაუკავშირდით საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტს: international.relations@bauinternational.edu.ge მნიშვნელოვანი ინფორმაცია: კომისიის მიერ მიღებული გადაწყვეტილება მონაწილის შერჩევის და საზღვარგარეთ კლინიკური პრაქტიკის მიღების თაობაზე შეიძლება გასაჩივრდეს უნივერსიტეტში შპს ''ბაუ ინთერნეიშენალ უნივერსითი, ბათუმი'' განცხადების წარდგენით გადაწყვეტილების საჯაროდ გამოქვეყნებიდან 24 საათის ვადაში. გისურვებთ წარმატებებს!

BAU International University Batumi announces a competition for affiliated academic staff to participate in a training mobility program at Inha University Hospital, one of the top-rated hospitals in South Korea.
Duration: Two Weeks;
Eligibility & Application:
Applicants must complete two application forms: 1) Click here to donwload 2)  application form and submit the following  documents:
• Published articles; Competition Stages:
Document Submission: February 13 – February 22; Interview with the Commission: February 26, 2026; Nomination by Sending Institution: BAU International University Batumi; Final Selection by Partner institution: Inha University Hospital; Funding & Benefits: Flight tickets and accommodation will be funded by BAU International University Batumi within the specified quota for the nominated participant.
Official website of partner institution: https://www.inha.com/page/main Important information: Decisions made by the selection committee regarding participant chosen for clinical practice abroad may be appealed. A written request must be submitted to LLC “BAU International University, Batumi” within 24 hours of the public announcement of the decision. For more information, please contact the International Relations Department: international.relations@bauinternational.edu.ge We wish you the best of luck!